קרוואן נגרר בהתאמה אישית

אוהבים את החופש? מכורים לתנועה? 

אוהבים את החופש? מכורים לתנועה? נהנים לשנות את האווירה?

יש אנשים שפשוט נולדו למגורים בקראוון נגרר – האפשרות לנוע ממקום אחד לאחר, השחרור מכבלי העולם המערבי והבחירה בחיים של נוודות או היעדר מחויבות כלכלית לנכס נייד הם רק חלק מהסיבות לנטוש את מגורי הבטון ולעבור לגור בבית נייד על גלגלים.

אך קראוון נגרר יכול להיות גם מעבדה ניידת, קליניקת טיפולים או משרד שמאפשר לכם לעבוד מכל מקום שתרצו. בכל מקרה, אם אתם רוצים להפוך את הקראוון שלכם לקראוון נגרר מפואר, צריכים לדעת האם נדרש רישוי קראוון נגרר, מחפשים אנשי מקצוע שיעזרו לכם לעצב קרוואן על גלגלים בצורה נכונה? אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל התשובות, לסייע לכם ולתת לכם את כל הפתרונות.

חברתנו דואגת ליצור עבורכם חלל בהתאם לצרכים והדרישות שלכם באופן אישי. אנו מתמחים בבנייה ועיצוב של קראוון בהתאמה אישית. כל הריהוט, פתרונות האחסון ועיצוב החלל נעשים בעבודת יד עם החומרים האיכותיים ביותר תוך שילוב של אלמנטים אמנותיים לפי טעמכם האישי ועל סמך הניסיון והידע שצברנו לאורך שנים.

איך בונים קראוון נגרר?

לפני הכל, אנו רוצים להכיר אתכם, כדי שנדע איזה סגנון אתם אוהבים, מה הצרכים שלכם, מה אופי הבילוי המשותף שלכם יחד ומה חשוב לכם שיהיה או לא יהיה בבית החדש שלכם.

אנו מתמחים במתן פתרונות יצירתיים ויעילים, כך שנשמח שתשתפו אותנו בכל חלום, שאיפה, רצון, התלבטות או גחמה. התוצאות הטובות ביותר נוצרות מהאתגרים השונים שקהל הלקוחות שלנו מציב בפנינו.

קראוון נגרר

קראוון נגרר למגורים – דברים שכדאי לדעת

קראוון נגרר דורש חשיבה מחוץ לקופסה. הוא דורש מאתנו להמציא רעיונות מקוריים ולחשוב בצורה לא שגרתית.
אף על פי שהוא שונה לחלוטין מבית נייח, הוא עדיין צריך לתת תחושה של בית- חמים, אינטימי, עוטף, מגן ובטוח.
קראוון נגרר למגורים הנו מאתגר במיוחד, מכיוון שהוא מצריך עיצוב של מספר חללים שונים- מטבח, חדרי שינה וכו’.
אם מתגוררים מספר אנשים בקראוון יש לדאוג לפתרונות שונים כמו מחיצות, חדרים נפתחים וכדו’ על מנת להבטיח פרטיות במידת האפשר.

מה העלות של בניית קראוון נגרר?

עלות בניית קראוון נגרר מאוד תלויה בתקציב של הלקוח. כיום ניתן לעצב ולבנות קראוון במגוון סגנונות ובהתאם לתקציב הלקוח נבחר את הרהיטים, האביזרים ועוד.
פרט לכך, יש הבדל משמעותי בין עיצוב קראוון נגרר קטן שנועד לאכלס אדם או שניים לקראוון גדול שמיועד למשפחה.

קראוון נגרר בהתאמה אישית

פרימן בתים על גלגלים ממשיכה להעביר את הידע שלה מדור לדור. העסק המשפחתי לא מפסיק לחדש ולהתחדש ולבנות לבתים, עסקים או עבור טיולים קראוונים ניידים מותאמים אישית - זו המומחיות שלנו, וזה מה שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות.

רוצים לקבוע פגישה?