קרוואן על גלגלים

לגור בקרוואן על גלגלים – מה זה אומר בעצם?

אם אתם כאן כנראה שאתם מתעניינים במגורים על גלגלים או קרוואן למגורים אך מה זה אומר בעצם

אספנו לכם 4 יתרונות במאמר שלפניכם

במציאות של ישראל 2020 בה כמעט בלתי אפשרי לקנות דירה, יותר ויותר ישראלים מחפשים פתרונות דיור מחוץ לקופסא

בין אם זה קרוואן נגרר, אוטובוס-בית, או בית המורכב על משאית, הרעיון של בית על גלגלים הולך ותופס תאוצה מטורפת בשנים האחרונות

תנועת הבתים הקטנים(טייני האוס) התחילה בארצות הברית, בסביבות 1997 היחל מאנשים שמאסו בצורת החיים הנפוצה האומרת כי על משפחה לגור בבית ״רגיל״ וקבוע,ועד פתרונות לשעת חירום, אנחנו רואים יותר ויותר נגררים וקרוואנים מסביבנו

למה לי למה לך?

בין אם אתם זוג צעיר,סטודנטים או בעלי משפחות מכובדים מגורים על גלגלים יכולים להיות מתאימים עבורכם

עצמאות:

בית על גלגלים אינו מקובע בשטח או מגרש מסויים ואינו מחייב שום תלות בחברות שונות,שיטת הבנייה מאפשרת אספקה של מים, חשמל ושאר צרכים שונים באופן עצמאי מה שנקרא בשפה המקצועית: self sustainable.

תנועה:

דמיינו מציאות שבה אתם מתעוררים למרגלות החרמון המושלג והולכים לישון מול הים התיכון.

קרוואן על גלגלים מאפשר לנו לבחור איפה ומתי נגור, בהתאם למזג האוויר או שמועה על דובדבנים חינם. ההגבלות על קרוואנים בנוגע לתנועה וחנייה מעטות מאד- תוכלו לקרוא כאן על ההיתרים הדרושים ומה לחשוב לבדוק עם החברה שאיתה בחרתם לעבוד. כמו כן, הזדמנות מצויינת לקרוא על פרויקט החניונים החדשני שלנו כאן.

עלויות:

עלות קראוון נגרר או משאית -בית הינה זולה לעין ערוך מקניית דירה. ניקח לדוגמא חלק מעלויות קניית דיר בישראל, הכוללות את הדירה עצמה, משכנתר, מס רכישה, שכר עורכי דין במידת הצורך, עלות מעבר דירה, דמי תיוון ועוד ועוד, והכענו לסכומים עצומים וכמעט בלתי אפשריים לישראלי הממוצע. לצורך העניין, עלות קרוואן בית הינה בין 70 ל150 אלף ש״ח ועלות משאית-בית הינה בין 140-300 אלף ש״ח. ״אבל בטח צריך להתפשר״ אתם כנראה אומרים לעצמכם, על כך בסעיף הבא.

עיצוב אישי ופרקטיות:

לא צריך להתפשר. המגוון עצום! בפגישה הראשונית עם החברה הבונה נתחיל בלבחור את אורך ורוחב החלל שבו נבנה את הבית . (נע בין 4-7.70 מ״ר ) השמיים הם הגבול כשמגיעים לפרויקט מהסוג הזה. נוכל לבחור בין עץ טבעי, ברזל, חיפויים שונים וייחודים, פרזול ונגרות, ואפילו מערכות ״בית חכם״. נשים דגש על ריהטו מתאים ופרקטי, כזה שיכול להתקפל ולהתאים עצמו למרחב. הכל כפי צרכיכם וטעמכם האישי.

לסיכום:

הכל אפשרי, אל חשוב לבדוק ולבחור את החברה שאיתה אתם מרגישים בנוח ולאחר התרשמות מעבודות קודמות והמלצות

יש לכם עוד שאלות? אנחנו כאן בשבילכם!

רוצים לקבוע פגישה?

שתפו את המאמר עם חברים